Zahájení školního roku 2024/2025

Vážení rodiče,

blíží se začátek nového školního roku a rádi bychom vás informovali o důležitých termínech a organizačních pokynech.

První den školního roku:

Datum: 2.9.2024

Čas: 6:30 hod.

Co si připravit na první den:

Osobní věci: Pohodlné oblečení, přezůvky, náhradní oblečení (vše označené jménem dítěte).

Podepsané dokumenty: Pokud jste neodevzdali všechny potřebné dokumenty, přineste je prosím první den, popřípadě budou k podepsaní v MŠ.

Provozní informace:

Provozní doba MŠ: 6:30 - 16:30 hod.

Stravování: Svačiny, obědy a odpolední svačiny jsou zajištěny dle jídelníčku zveřejněného na nástěnce a na webu.

Další důležité informace:

Adaptační režim: Pro nové děti bude první týden přizpůsobený tak, aby si postupně zvykly na nové prostředí.

Komunikace: Pro aktuální informace sledujte nástěnku v šatně a naše webové stránky a FB.

Těšíme se na společný nový školní rok a věříme, že bude pro děti plný radosti a nových zážitků.

S pozdravem,

Tým mateřské školy Pňov-Předhradí